Bez kategorii

Idealne ciało kobiety


woman-872122_960_720

 

Ciągle zamartwiamy się i narzekamy, że nasze ciało nie jest idealne. Tymczasem warto uświadomić sobie trzy rzeczy. Po pierwsze, żadna kobieta nie jest bez skazy. Po drugie, dla naszych mężczyzn jesteśmy idealne. Po trzecie, nie trzeba gadać, tylko działać. Istnieje wiele zabiegów, które pozwolą nam się zbliżyć do celu, czyli świetnej figury i doskonale gładkiej skóry.

Krok 1
Ujędrnianie biustu jest możliwe każdego dnia w naszej łazience. Wystarczy polewać skórę piersi i dekoltu zimną wodą. Dzięki temu skóra się napina, biust unosi, a więc wygląda na krąglejszy. Omijaj brodawki.

Krok 2
Depilowanie ciała to konieczność. Jeśli chcesz osiągnąć długotrwały efekt używaj depilatorów mechanicznych. By golenie było mniej bolesne, dzień przed zabiegiem zrób peeling, a kilka minut przed użyciem depilatora weź ciepłą kąpiel.

Krok 3
Kofeina nie tylko stawia na nogi o poranku, ale także doskonale działa na skórę. Zmieszaj fusy z kawy z oliwką do ciała i natrzyj skórę podczas kąpieli. Stanie się jędrna i gładka.

Krok 4
Nawilżanie skóry jest niezwykle ważne. Każdego wieczoru wetrzyj w ciało balsam nawilżający, a na twarz nałóż krem na noc. Twoja skóra stanie się miękka i delikatna.

Krok 5
Chcesz mieć idealne ciało? Jedz kasze, mąkę z grubego przemiału, płatki owsiane – te produkty sprawią, że skóra lepiej poradzi sobie z niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. A wszystko dzięki zawartemu w tych produktach cynkowi, selenowi i siarce.

[FM_form id="2"]
Bez kategorii
Parada białych słoni
Bez kategorii
Najbardziej kultowe modele zegarków naręcznych na świecie
Bez kategorii
Niezwykłe zimowe hotele