Bez kategorii

Niezwykłe zimowe hotele


 

Kto z nas w dzieciństwie nie budował fortów ze śniegu? Ja na pewno próbowałem. Efekt był daleki do doskonałości, ale bawiłem się świetnie. Grupa przedsiębiorczych osób wpadła na pomysł jak połączyć zabawę ze śniegiem, a raczej chęć do takiej zabawy u innych osób z niezłym sposobem na interes.

 

 

 

Widoki za naszymi oknami nie pozwalają mieć wątpliwości, co do aktualnej pory roku. Choć zdecydowanie nie podchodzę do odśnieżania z entuzjazmem, to śnieg może mieć również swoje dobre strony. Jedną z nich jest możliwość spędzenia nocy w wykonanych z niego hotelach.

Ekipa Iglu-Dorf każdego roku tworzy małe wioski składające się w całości ze śnieżnych domków. Za każdym razem las igloo wyrasta nie w jednym, ale aż w siedmiu miejsca rozsianych po Alpach i Pirenejach.

 

 

 

Poza igloo, które pełnią rolę pokojów hotelowych lub domków do wynajęcia, wewnątrz każdej miejscowości powstaje również śnieżny bar. Pomiędzy poszczególnymi lokacjami w obrębie wioski, można poruszać się wewnątrz śnieżnych tuneli, a zmęczonych niskimi temperaturami gości czeka kąpiel jacuzzi.

Więcej: http://www.iglu-dorf.com/

[FM_form id="2"]
Bez kategorii
Powiedz, jakiej muzyki słuchasz, a powiem ci, kim jesteś
Bez kategorii
Jak zmieniał się wygląd mobilnych gadżetów? [część 3]
Bez kategorii
Związek nieformalny a kredyt na mieszkanie