Mieszkam

Made in Osiedle Fi


Ludzie dobierają się w pary poprzez różne kryteria. Może to być wzrost, kolor oczu, czy intelekt… Na jakiej podstawie natomiast dobierają się sąsiedzi? Czy istnieje klucz, według którego ludzie o podobnych zainteresowaniach i aspiracjach postanawiają zamieszkać w tym samym miejscu?

100% PRAWDZIWEGO SĄSIEDZTWA

Osiedle Fi jest miejscem, które zaprojektowane zostało z myślą o młodych i aktywnych osobach. Nic więc dziwnego, że inwestycja tętni życiem od rana do wieczora. Plac zabaw integruje dzieci, a boiska sportowe – młodzież i dorosłych. O wiele przyjemniej i bezpieczniej jest mieszkać w miejscu, w którym nie jest się anonimowym. Z tego też powodu, postanowiliśmy pomóc szczęściu i wyszliśmy z inicjatywą zorganizowania sąsiedzkiej parapetówki. Ani przez chwilę nie obawialiśmy się, że ten pomysł może okazać się niewypałem. Nie z takimi mieszkańcami! Zresztą sprawdźcie sami. Polecamy relację!

Przechwytywanie

TAK TU SIĘ MIESZKA, TAK TU SIĘ ŻYJE!

Kiedy przełamane zostaną pierwsze lody, doskonałą okazją do integracji i rozmowy może okazać się nawet klatka schodowa, czy winda. Ludzie za wszelką cenę starają się być w dzisiejszych czasach niezależni i samowystarczalni. Zupełnie niepotrzebnie! Bycie częścią społeczności jest naturalną i pierwotną potrzebą człowieka. O wiele łatwiej żyć, kiedy wiadomo, że można na kogoś (sąsiada) liczyć. Pożyczy przysłowiową szklankę cukru, doglądnie kwiatków podczas wakacji, czy odbierze przesyłkę.

Z KIM PRZESTAJESZ, TAKIM SIĘ STAJESZ!

Szukając właściwego mieszkania, każdy z nas bierze pod uwagę rozmaite kryteria. Interesuje nas położenie, metraż, jakość wykonania, no i oczywiście cena. Zastanówmy się jednak, czy nawet wymarzone mieszkanie będzie spełnieniem marzeń, kiedy relacje sąsiedzkie nie będą istnieć? Wybierając Osiedle Fi, ma się gwarancję tego, że niezależnie od tego czy jesteś duszą towarzystwa, czy skrytym i nieśmiałym człowiekiem, możesz zawsze liczyć na swoich sąsiadów. I o to chodzi!

 

[FM_form id="2"]
Mieszkam
Podobne, ale nie takie same. Domy w różnych częściach świata
Mieszkam
Historia miastem pisana
Doświadczam
Dom z ogrodem czy mieszkanie i ogródek działkowy? Rozterki typowego mieszczucha